Hufiec Ogniwo Montreal Quebec

Hufiec Ogniwo i Orlęta

Hufiec Orlęta Montreal Quebec

Czuwaj,

Drogie skrzaty, zuchy, harcerki i harcerze, wędrowniczki i wędrownicy, instruktorki i instruktorzy, rodzice i wszyscy przyjaciele harcerstwa!

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia druhny i druhowie z Hufca Ogniwo i Orlęta życzą Wszystkim dużo zdrowia i radości, smacznych potraw na wigilijnym stole oraz przyjemnych chwil w rodzinnym gronie. A na Nowy Rok życzymy spełnienia wszystkich, nawet tych największych marzeń oraz dużo odwagi, aby odkrywać nowe szlaki, wytrwałości, aby umieć pracować nad sobą i wielu przyjaciół, z którymi można przeżyć wiele miłych przygód.

Spotykamy się w styczniu, czyli już w 2022 roku, z nową energią i zapałem do nowych zabaw i wyzwań!

Czułe serduszko, czuj i czuwaj!